درباره ما

شرکت آریا چوب خزر منطقه آزاد انزلی با برند پرشیاوود فعال در زمینه بازرگانی محصولات و ماشین آلات صنعت چوب در منطقه آزاد انزلی قرار دارد. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه درباره ما را مشاهده فرمایید. در ادامه حریم خصوصی آریا چوب خزر را مشاهده می‌نمایید.

نشانی وب‌سایت ما: https://persiawood.com.

نظرات

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم این اطلاعات شامل آدرس IP و اطلاعات مرورگر کاربر بوده و جهت تشخیص هرزنامه و ربات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رسانه

اگر تصاویر اختصاصی خود را در وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) همراه باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند. بنابراین در صورت آپلود تصویر، داده‌های مکان جغرافیایی را حذف نمایید.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. ورود شما به وبسایت تا زمان خروج شما از حساب کاربری ذخیره خواهد شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

شماره تلفن شما صرفا جهت تعیین یکتای کاربران استفاده می‌شود و هیچگونه استفاده دیگری از آن نخواهد شد. ما بدون رضایت شما هیچگونه پیام متنی برای شما ارسال نخواهیم کرد و تمام اطلاعات شما بصورت محرمانه نزد ما محفوظ است.

محتوای بازنشرشده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب بازنشرشده از وب سایت‌های دیگر به نحوی مدیریت می‌شود که گویی کاربر از وبسایت اصلی بازدید کرده است. اصل حفظ مالکیت معنوی محتوا در این وبسایت رعایت می‌گردد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده (مثلا از آپارات) است. این امر زمانی انجام می‌گیرد که در وبسایت مرجع حساب کاربری داشته باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

هیچ یک از اطلاعات هویتی شما به هیچ عنوان توسط پرشیاوود با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی یا نهادی به اشتراک گذاشته نخواهد شد. جهت احراز هویت با شماره تلفن، پرشیاوود از سیستم واسطه ای استفاده نموده که تنها شماره تلفن شما را می‌داند و هیچ دسترسی به اطلاعات هویتی و مکان جغرافیایی شما ندارد. سیستم واسطه نیز تعهدات لازم را نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربران تضمین کرده است.  

پرشیاوود همانند سایر شرکت‌های فعال در ایران ذیل قوانین کشور فعالیت کرده و بدیهی است مجبور به اجرای احکام قضایی و قانونی قوه قضاییه می‌باشد. 

چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. 

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه بصورت خودکار بررسی شوند.